TP-LINK Video Recorder 8 csatornás POE+, VIGI NVR1008H-8MP

Ár: 277 404 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 3 év
MPN: VIGI NVR1008H-8MP
Műszaki adatok
| Vonalkód | 4897098688762 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 40 cm |
| Bruttó magasság | 25 cm |
| Bruttó mélység | 8 cm |
| Nettó súly | 1.836254 kg |
| Bruttó súly | 2.17 kg |
| Vámtarifaszám | 8525801990 |
Tulajdonságok
| Gyártó | TP-LINK |
|---|