TP-LINK Video recorder 8 Csatornás, VIGI NVR1008H

Ár: 69 831 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 3 év
MPN: VIGI NVR1008H
Műszaki adatok
| Vonalkód | 6935364072339 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 7 cm |
| Bruttó magasság | 30 cm |
| Bruttó mélység | 30 cm |
| Nettó súly | 0.490796 kg |
| Bruttó súly | 0.58 kg |
| Vámtarifaszám | 8525801990 |
Tulajdonságok
| Gyártó | TP-LINK |
|---|