TP-LINK Video recorder 16 Csatornás, VIGI NVR1016H

Ár: 138 720 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 3 év
MPN: VIGI NVR1016H
Műszaki adatok
| Vonalkód | 4897098683293 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 30 cm |
| Bruttó magasság | 28 cm |
| Bruttó mélység | 6 cm |
| Nettó súly | 0.93082 kg |
| Bruttó súly | 1.1 kg |
| Vámtarifaszám | 8525801990 |
Tulajdonságok
| Gyártó | TP-LINK |
|---|