TP-LINK Video Recorder 64 csatornás, VIGI NVR4064H

Ár: 888 274 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 3 év
MPN: VIGI NVR4064H
Műszaki adatok
| Vonalkód | 8885020620412 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 7 cm |
| Bruttó magasság | 30 cm |
| Bruttó mélység | 30 cm |
| Nettó súly | 0.490796 kg |
| Bruttó súly | 0.58 kg |
| Vámtarifaszám | 8525801990 |
Tulajdonságok
| Gyártó | TP-LINK |
|---|