TP-LINK Video Recorder 4 csatornás POE+, VIGI NVR1004H-4P

Ár: 93 109 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 3 év
MPN: VIGI NVR1004H-4P
Műszaki adatok
| Vonalkód | 4897098688748 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 37 cm |
| Bruttó magasság | 29 cm |
| Bruttó mélység | 7 cm |
| Nettó súly | 1.218528 kg |
| Bruttó súly | 1.44 kg |
| Vámtarifaszám | 8525801990 |
Tulajdonságok
| Gyártó | TP-LINK |
|---|