TP-LINK Okos Villany kapcsoló, TAPO S220

Ár: 14 804 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 2 év
MPN: TAPO S220
Műszaki adatok
| Vonalkód | 4897098682562 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 5 cm |
| Bruttó magasság | 4 cm |
| Bruttó mélység | 3 cm |
| Nettó súly | 0.5157 kg |
| Bruttó súly | 0.54 kg |
| Vámtarifaszám | 8517620000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | TP-LINK |
|---|