TP-LINK Okos Dugalj Wi-Fi-s Mini, Fogyasztás mérővel, TAPO P110M

Ár: 9851 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 2 év
MPN: TAPO P110M
Műszaki adatok
| Vonalkód | 4895252503975 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 5 cm |
| Bruttó magasság | 4 cm |
| Bruttó mélység | 3 cm |
| Nettó súly | 0.01 kg |
| Bruttó súly | 0.01 kg |
| Vámtarifaszám | 8536508090 |
Tulajdonságok
| Gyártó | TP-LINK |
|---|