TP-LINK Okos Ablak/Ajtó Nyitás Érzékelő, TAPO T110

Ár: 8563 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 2 év
MPN: TAPO T110
Műszaki adatok
| Vonalkód | 4897098682951 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 9 cm |
| Bruttó magasság | 9 cm |
| Bruttó mélység | 2 cm |
| Nettó súly | 0.0573 kg |
| Bruttó súly | 0.06 kg |
| Vámtarifaszám | 8517620000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | TP-LINK |
|---|