TP-LINK Okos Villany kapcsoló, TAPO S210

Ár: 11 993 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 2 év
MPN: TAPO S210
Műszaki adatok
| Vonalkód | 4897098682548 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 10 cm |
| Bruttó magasság | 9 cm |
| Bruttó mélység | 5 cm |
| Nettó súly | 0.18145 kg |
| Bruttó súly | 0.19 kg |
| Vámtarifaszám | 8517620000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | TP-LINK |
|---|