TP-LINK Okos Videó Kapucsengő, TAPO D230S1

Ár: 70 194 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 2 év
MPN: TAPO D230S1
Műszaki adatok
| Vonalkód | 4897098685686 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 19 cm |
| Bruttó magasság | 11 cm |
| Bruttó mélység | 16 cm |
| Nettó súly | 0.62 kg |
| Bruttó súly | 0.62 kg |
| Vámtarifaszám | 8517620000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | TP-LINK |
|---|