TP-LINK Okos Mozgásérzékelő, TAPO T100

Ár: 10 269 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 2 év
MPN: TAPO T100
Műszaki adatok
| Vonalkód | 4897098682944 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 5 cm |
| Bruttó magasság | 7 cm |
| Bruttó mélység | 10 cm |
| Nettó súly | 0.00955 kg |
| Bruttó súly | 0.01 kg |
| Vámtarifaszám | 8517620000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | TP-LINK |
|---|