TP-LINK Okos Gomb érzékelő, Tapo S200B

Ár: 10 269 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 2 év
MPN: TAPO S200B
Műszaki adatok
| Vonalkód | 4897098682937 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 5 cm |
| Bruttó magasság | 4 cm |
| Bruttó mélység | 3 cm |
| Nettó súly | 0.06685 kg |
| Bruttó súly | 0.07 kg |
| Vámtarifaszám | 8517620000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | TP-LINK |
|---|