TP-LINK Okos Fényerő Szabályzó, TAPO S200D

Ár: 11 557 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 2 év
MPN: TAPO S200D
Műszaki adatok
| Vonalkód | 4897098680209 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 5 cm |
| Bruttó magasság | 4 cm |
| Bruttó mélység | 3 cm |
| Nettó súly | 0.33425 kg |
| Bruttó súly | 0.35 kg |
| Vámtarifaszám | 8517620000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | TP-LINK |
|---|