TP-LINK Okos Elosztósor Wifi-s, 3xDugalj + 2xUSB + 1x 18W USB-C, TAPO P300

Ár: 24 820 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 2 év
MPN: TAPO P300
Műszaki adatok
| Vonalkód | 4897098683958 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 5 cm |
| Bruttó magasság | 4 cm |
| Bruttó mélység | 3 cm |
| Nettó súly | 0.54 kg |
| Bruttó súly | 0.54 kg |
| Vámtarifaszám | 8536508090 |
Tulajdonságok
| Gyártó | TP-LINK |
|---|