TP-LINK Okos Dugalj Wi-Fi-s, TAPO P100(2-PACK)

Ár: 14 550 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 2 év
MPN: TAPO P100(2-PACK)
Műszaki adatok
| Vonalkód | 6935364072766 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 9 cm |
| Bruttó magasság | 8 cm |
| Bruttó mélység | 7 cm |
| Nettó súly | 0.2 kg |
| Bruttó súly | 0.2 kg |
| Vámtarifaszám | 8536508090 |
Tulajdonságok
| Gyártó | TP-LINK |
|---|