TP-LINK Okos Dugalj Wi-Fi-s Fogyasztás mérővel, TAPO P110(2-PACK)

Ár: 17 127 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 2 év
MPN: TAPO P110(2-PACK)
Műszaki adatok
| Vonalkód | 4897098685495 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 10 cm |
| Bruttó magasság | 9 cm |
| Bruttó mélység | 8 cm |
| Nettó súly | 0.246 kg |
| Bruttó súly | 0.246 kg |
| Vámtarifaszám | 8536508090 |
Tulajdonságok
| Gyártó | TP-LINK |
|---|