SAMSUNG Okostelefon Galaxy A56 5G, Király világosszürke, 256 GB

Ár: 229 616 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, Jogszabály szerint:
MPN: SM-A566BZACEUE
Műszaki adatok
| Vonalkód | 8806095982694 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 3 cm |
| Bruttó magasság | 18 cm |
| Bruttó mélység | 10 cm |
| Nettó súly | 0.27768 kg |
| Bruttó súly | 0.3 kg |
| Vámtarifaszám | 8517120090 |
Tulajdonságok
| Gyártó | SAMSUNG |
|---|