SAMSUNG Okostelefon Galaxy A36 5G, Király levendula,128 GB

Ár: 162 270 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, Jogszabály szerint:
MPN: SM-A366BLVBEUE
Műszaki adatok
| Vonalkód | 8806095984414 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 3 cm |
| Bruttó magasság | 18 cm |
| Bruttó mélység | 10 cm |
| Nettó súly | 0.27768 kg |
| Bruttó súly | 0.3 kg |
| Vámtarifaszám | 8517120090 |
Tulajdonságok
| Gyártó | SAMSUNG |
|---|
Kapcsolódó termékek
- SAMSUNG Okostelefon Galaxy A16, Fekete, 128GB - 76 081 Ft
- SAMSUNG Okostelefon Galaxy A16, Szürke, 128GB - 76 081 Ft
- SAMSUNG Okostelefon Galaxy A56 5G, Király grafitszürke,128 GB - 209 713 Ft
- SAMSUNG Okostelefon Galaxy Z Fold7, 1TB/16GB, Jetblack - 1 375 047 Ft