SAMSUNG Okostelefon Galaxy A16, Szürke, 128GB

Ár: 76 081 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, Jogszabály szerint:
MPN: SM-A165FZABEUE
Műszaki adatok
| Vonalkód | 8806095822846 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 17 cm |
| Bruttó magasság | 8.5 cm |
| Bruttó mélység | 3 cm |
| Nettó súly | 0.27768 kg |
| Bruttó súly | 0.3 kg |
| Vámtarifaszám | 8517120090 |
Tulajdonságok
| Gyártó | SAMSUNG |
|---|