SAMSUNG Okostelefon Galaxy A26 (5G), 128GB, Fehér

Ár: 130 120 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, Jogszabály szerint:
MPN: SM-A266BZWBEUE
Műszaki adatok
| Vonalkód | 8806097072874 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 17 cm |
| Bruttó magasság | 8 cm |
| Bruttó mélység | 3 cm |
| Nettó súly | 0.27768 kg |
| Bruttó súly | 0.3 kg |
| Vámtarifaszám | 8517120090 |
Tulajdonságok
| Gyártó | SAMSUNG |
|---|