LOGITECH Webkamera - C922 HD 1080p Mikrofonos

Ár: 34 200 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 2 év
MPN: 960-001088
Műszaki adatok
| Vonalkód | 5099206066977 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 13 cm |
| Bruttó magasság | 8 cm |
| Bruttó mélység | 14 cm |
| Nettó súly | 0.380475 kg |
| Bruttó súly | 0.45 kg |
| Vámtarifaszám | 8525890000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | LOGITECH |
|---|