LOGITECH Webkamera - C925E HD 1080p Mikrofonos

Ár: 28 339 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 2 év
MPN: 960-001076
Műszaki adatok
| Vonalkód | 5099206064027 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 14 cm |
| Bruttó magasság | 8 cm |
| Bruttó mélység | 5 cm |
| Nettó súly | 0.3382 kg |
| Bruttó súly | 0.4 kg |
| Vámtarifaszám | 8525890000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | LOGITECH |
|---|