LOGITECH Webkamera - C920 HD Pro 1080p Mikrofonos

Ár: 37 447 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 2 év
MPN: 960-001055
Műszaki adatok
| Vonalkód | 5099206061309 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 19 cm |
| Bruttó magasság | 7.5 cm |
| Bruttó mélység | 22.5 cm |
| Nettó súly | 0.25365 kg |
| Bruttó súly | 0.3 kg |
| Vámtarifaszám | 8525890000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | LOGITECH |
|---|