LOGITECH Webkamera - BRIO 500 HD 1080p Mikrofon, Grafitszürke

Ár: 55 190 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 2 év
MPN: 960-001422
Műszaki adatok
| Vonalkód | 5099206082199 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 10 cm |
| Bruttó magasság | 8.5 cm |
| Bruttó mélység | 5.5 cm |
| Nettó súly | 0.30438 kg |
| Bruttó súly | 0.36 kg |
| Vámtarifaszám | 8525890000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | LOGITECH |
|---|