LOGITECH Webkamera - BRIO 300 HD 1080p Mikrofon USB-C, Grafitszürke

Ár: 33 529 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 2 év
MPN: 960-001436
Műszaki adatok
| Vonalkód | 5099206104938 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 12 cm |
| Bruttó magasság | 9 cm |
| Bruttó mélység | 7 cm |
| Nettó súly | 0.08455 kg |
| Bruttó súly | 0.1 kg |
| Vámtarifaszám | 8525890000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | LOGITECH |
|---|