LOGITECH Webkamera - BRIO 100 HD 1080p Mikrofon, Piszkosfehér

Ár: 32 603 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 2 év
MPN: 960-001617
Műszaki adatok
| Vonalkód | 5999009312007 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 16 cm |
| Bruttó magasság | 31 cm |
| Bruttó mélység | 51 cm |
| Nettó súly | 2.0292 kg |
| Bruttó súly | 2.4 kg |
| Vámtarifaszám | 8525890000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | LOGITECH |
|---|