LEGRAND T-elosztó, Kettős 2P+F elosztó biztonsági zsaluval, 16 A, fehér-szürke

Ár: 1869 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 2 év
MPN: 694516
Műszaki adatok
| Vonalkód | 3414971944435 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 12 cm |
| Bruttó magasság | 47 cm |
| Bruttó mélység | 7 cm |
| Nettó súly | 0.42 kg |
| Bruttó súly | 0.42 kg |
| Vámtarifaszám | 8473302000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | LEGRAND |
|---|