EATON Túlfeszültségvédő Elosztó 6 DIN, Protection Strip

Ár: 8454 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 2 év
MPN: PS6D
Műszaki adatok
| Vonalkód | 3553340667299 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 6 cm |
| Bruttó magasság | 8 cm |
| Bruttó mélység | 44 cm |
| Nettó súly | 0.40968 kg |
| Bruttó súly | 0.45 kg |
| Vámtarifaszám | 8504403090 |
Tulajdonságok
| Gyártó | EATON |
|---|