EATON Túlfeszültségvédő Elosztó 4 DIN, Protection Strip

Ár: 6496 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 2 év
MPN: PS4D
Műszaki adatok
| Vonalkód | 3553340667275 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 7 cm |
| Bruttó magasság | 5 cm |
| Bruttó mélység | 32 cm |
| Nettó súly | 0.37 kg |
| Bruttó súly | 0.37 kg |
| Vámtarifaszám | 8504403090 |
Tulajdonságok
| Gyártó | EATON |
|---|