Dell UltraSharp Webcam WB7022 4K UHD

Ár: 99 604 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, Jogszabály szerint:
MPN: 722-BBBI
Műszaki adatok
| Vonalkód | 5397184514085 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 15 cm |
| Bruttó magasság | 7 cm |
| Bruttó mélység | 15 cm |
| Nettó súly | 0.4784916 kg |
| Bruttó súly | 0.543 kg |
| Vámtarifaszám | 8473302000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | DELL |
|---|