ZYXEL POE Injektor 60W, POE++, POE12-60W-EU0101F

Ár: 30 244 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 5 év
MPN: POE12-60W-EU0101F
Műszaki adatok
| Vonalkód | 4718937620241 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 4.7 cm |
| Bruttó magasság | 14.2 cm |
| Bruttó mélység | 16.8 cm |
| Nettó súly | 0.41509104 kg |
| Bruttó súly | 0.4472 kg |
| Vámtarifaszám | 8517700000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | ZYXEL |
|---|---|
| PoE támogatás | Igen |
Kapcsolódó termékek
- MERCUSYS Vezetékes hálózati adapter PCI-Express 1Gbps, MA210E - 3574 Ft
- MERCUSYS Wireless Adapter PCI-Express 5.0 Dual Band AC1200 Bluetooth, MA30E - 8944 Ft
- MERCUSYS Wireless Adapter PCI-Express 5.4 Tri Band BE6500 Wifi 7 Bluetooth, MA37BE - 17 563 Ft
- TP-LINK Wireless Adapter USB N-es 300Mbps, TL-WN822N - 7366 Ft