TP-LINK Wireless Adapter USB N-es 300Mbps, TL-WN822N

Ár: 7366 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 3 év
MPN: TL-WN822N
Műszaki adatok
| Vonalkód | 6935364050542 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 20.5 cm |
| Bruttó magasság | 15 cm |
| Bruttó mélység | 4 cm |
| Nettó súly | 0.189025 kg |
| Bruttó súly | 0.25 kg |
| Vámtarifaszám | 8517620000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | TP-LINK |
|---|---|
| Garancia | 3 év |
| Nettó súly | 0.189025 kg |
| WiFi szabvány | WiFi 4 (N) |