ZYXEL Optikai SFP Kábel 3m, (10Gbps) Adatátviteli sebesség, DAC10G-3M-ZZ0103F

Ár: 28 430 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 5 év
MPN: DAC10G-3M-ZZ0103F
Műszaki adatok
| Vonalkód | 4718937611850 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 3.9 cm |
| Bruttó magasság | 17.8 cm |
| Bruttó mélység | 24.5 cm |
| Nettó súly | 0.1863 kg |
| Bruttó súly | 0.23 kg |
| Vámtarifaszám | 8517700000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | ZYXEL |
|---|