TP-LINK Kiegészítő - Rack Mount Kit 13-inch (93x43.8x40mm), RACKMOUNT KIT-13

Ár: 3429 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 5 év
MPN: RACKMOUNT KIT-13
Műszaki adatok
| Vonalkód | 4897098689684 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 13.5 cm |
| Bruttó magasság | 27 cm |
| Bruttó mélység | 10.5 cm |
| Nettó súly | 0.81236 kg |
| Bruttó súly | 0.92 kg |
| Vámtarifaszám | 8517620000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | TP-LINK |
|---|
Kapcsolódó termékek
- RAULI hatlapfejű csavaranya M8 - 54 Ft
- RAULI hatlapfejű csavar M6x25mm rozsdamentes - 273 Ft
- Intellinet krimpelő fogó RJ11/12/45 - 10 051 Ft
- NUMSKULL Tubbz Boxed - Sonic "Sonic" Gumikacsa - 9816 Ft