ZYXEL Optikai SFP Kábel 1m, (10Gbps) Adatátviteli sebesség, DAC10G-1M-ZZ0103F

Ár: 16 854 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 5 év
MPN: DAC10G-1M-ZZ0103F
Műszaki adatok
| Vonalkód | 4718937611843 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 4.2 cm |
| Bruttó magasság | 17.8 cm |
| Bruttó mélység | 24.5 cm |
| Nettó súly | 0.1863 kg |
| Bruttó súly | 0.23 kg |
| Vámtarifaszám | 8517700000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | ZYXEL |
|---|