WESTERN DIGITAL 3.5" USB 3.0 HDD 18TB MY BOOK Desktop fekete

Ár: 251 424 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 3 év
MPN: WDBBGB0180HBK-EESN
Műszaki adatok
| Vonalkód | 718037850696 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 28 cm |
| Bruttó magasság | 15 cm |
| Bruttó mélység | 23 cm |
| Nettó súly | 1.6132 kg |
| Bruttó súly | 2 kg |
| Vámtarifaszám | 8471705000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | WESTERN DIGITAL |
|---|---|
| Kapacitás | 18432 GB |
| Csatlakozó | USB 3.0 |