ADATA 2.5" HDD USB 3.1 2TB HV620S, Fekete

Ár: 58 474 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 5 év
MPN: AHV620S-2TU31-CBK
Műszaki adatok
| Vonalkód | 4713218463043 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 3 cm |
| Bruttó magasság | 8 cm |
| Bruttó mélység | 13 cm |
| Nettó súly | 0.16132 kg |
| Bruttó súly | 0.2 kg |
| Vámtarifaszám | 8471705000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | ADATA |
|---|---|
| Kapacitás | 2048 GB |
| Csatlakozó | USB 3.1 |
Kapcsolódó termékek
- WESTERN DIGITAL 2.5" USB 3.2 HDD 1TB MY PASSPORT 5400rpm fekete - 49 693 Ft
- SANDBERG Merevlemez-tartozék, USB 3.0 to SATA Link - 5044 Ft
- SILICON POWER 2.5" HDD USB 3.2 1TB Armor A60 ütésálló + vízálló, Fekete - 56 879 Ft
- HIKSEMI Külső Ház M.2 SSD NVMe & SATA Alumínium ház, USB 3.2/Type-C (10Gbps), Sötét Szürke (HIKVISION) - 11 576 Ft