WESTERN DIGITAL 3.5" USB 3.0 HDD 12TB MY BOOK Desktop fekete

Ár: 196 796 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 3 év
MPN: WDBBGB0120HBK-EESN
Műszaki adatok
| Vonalkód | 718037850948 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 22.5 cm |
| Bruttó magasság | 20.5 cm |
| Bruttó mélység | 9 cm |
| Nettó súly | 1.08891 kg |
| Bruttó súly | 1.35 kg |
| Vámtarifaszám | 8471705000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | WESTERN DIGITAL |
|---|---|
| Kapacitás | 12288 GB |
| Csatlakozó | USB 3.0 |