WESTERN DIGITAL 3.5" HDD SATA-III 4TB 7200rpm 256MB Cache, Gold

Ár: 114 010 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 5 év
MPN: WD4004FRYZ
Műszaki adatok
| Vonalkód | 718037899947 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 10 cm |
| Bruttó magasság | 15 cm |
| Bruttó mélység | 3 cm |
| Nettó súly | 0.568704 kg |
| Bruttó súly | 0.64 kg |
| Vámtarifaszám | 8471705000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | WESTERN DIGITAL |
|---|---|
| Garancia | 5 év |
| Nettó súly | 0.568704 kg |
Kapcsolódó termékek
- WESTERN DIGITAL 3.5" HDD SATA-III 6TB 5400rpm 256MB Cache, CAVIAR Red Plus - 127 653 Ft
- IBM Adatkazetta - Ultrium 18TB/45TB LTO9 RW - 49 040 Ft
- SEAGATE 3.5" HDD SATA-III 6TB 5400rpm 256MB Cache IronWolf - 129 014 Ft
- WESTERN DIGITAL 3.5" HDD SATA-III 12TB 7200rpm 512MB Cache, CAVIAR Red Pro - 275 663 Ft