WESTERN DIGITAL 3.5" HDD SATA-III 6TB 5400rpm 256MB Cache, CAVIAR Red Plus

Ár: 127 653 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 3 év
MPN: WD60EFPX
Műszaki adatok
| Vonalkód | 718037899800 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 10 cm |
| Bruttó magasság | 15 cm |
| Bruttó mélység | 3 cm |
| Nettó súly | 0.506502 kg |
| Bruttó súly | 0.57 kg |
| Vámtarifaszám | 8471705000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | WESTERN DIGITAL |
|---|---|
| Garancia | 3 év |
| Nettó súly | 0.506502 kg |