WESTERN DIGITAL 2.5" USB 3.0 HDD 4TB ELEMENTS PORTABLE 5400rpm fekete

Ár: 84 581 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 2 év
MPN: WDBU6Y0040BBK-WESN
Műszaki adatok
| Vonalkód | 718037855981 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 15 cm |
| Bruttó magasság | 10 cm |
| Bruttó mélység | 2.5 cm |
| Nettó súly | 0.36297 kg |
| Bruttó súly | 0.45 kg |
| Vámtarifaszám | 8471705000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | WESTERN DIGITAL |
|---|---|
| Kapacitás | 4096 GB |
| Csatlakozó | USB 3.0 |