TP-LINK Wireless és Bluetooth 5.4 Adapter PCI-Express Dual Band BE6500, ARCHER TBE400E

Ár: 25 381 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 3 év
MPN: ARCHER TBE400E
Műszaki adatok
| Bruttó szélesség | 15 cm |
|---|---|
| Bruttó magasság | 4 cm |
| Bruttó mélység | 4 cm |
| Nettó súly | 0.16674 kg |
| Bruttó súly | 0.2 kg |
| Vámtarifaszám | 8517620000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | TP-LINK |
|---|---|
| Garancia | 3 év |
| Nettó súly | 0.16674 kg |
| WiFi szabvány | WiFi 7 (BE) |
Kapcsolódó termékek
- MERCUSYS Vezetékes hálózati adapter PCI-Express 1Gbps, MA210E - 3574 Ft
- MERCUSYS Wireless Adapter PCI-Express 5.0 Dual Band AC1200 Bluetooth, MA30E - 8944 Ft
- MERCUSYS Wireless Adapter PCI-Express 5.4 Tri Band BE6500 Wifi 7 Bluetooth, MA37BE - 17 563 Ft
- TP-LINK Wireless Adapter USB N-es 300Mbps, TL-WN822N - 7366 Ft