TP-LINK Wireless Adapter USB Dual Band AC1300, Archer T3U

Ár: 8999 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 3 év
MPN: ARCHER T3U
Műszaki adatok
| Vonalkód | 6935364083830 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 14 cm |
| Bruttó magasság | 3.5 cm |
| Bruttó mélység | 10 cm |
| Nettó súly | 0.068049 kg |
| Bruttó súly | 0.09 kg |
| Vámtarifaszám | 8517620000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | TP-LINK |
|---|---|
| Garancia | 3 év |
| Nettó súly | 0.068049 kg |
| WiFi szabvány | WiFi 5 (AC) |
Kapcsolódó termékek
- MERCUSYS Vezetékes hálózati adapter PCI-Express 1Gbps, MA210E - 3574 Ft
- MERCUSYS Wireless Adapter PCI-Express 5.0 Dual Band AC1200 Bluetooth, MA30E - 8944 Ft
- MERCUSYS Wireless Adapter PCI-Express 5.4 Tri Band BE6500 Wifi 7 Bluetooth, MA37BE - 17 563 Ft
- TP-LINK Wireless Adapter USB N-es 300Mbps, TL-WN822N - 7366 Ft