TP-LINK VIGI Kötődoboz kültéri/beltéri, alumínium 130mm Fehér, VJB-300

Ár: 19 559 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 3 év
MPN: VJB-300
Műszaki adatok
| Vonalkód | 8885020621204 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 45.5 cm |
| Bruttó magasság | 24.5 cm |
| Bruttó mélység | 40 cm |
| Nettó súly | 0.55 kg |
| Bruttó súly | 0.55 kg |
| Vámtarifaszám | 8525801990 |
Tulajdonságok
| Gyártó | TP-LINK |
|---|