TP-LINK Smart IoT HUB Wi-Fi-s, TAPO H200

Ár: 21 409 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 2 év
MPN: TAPO H200
Műszaki adatok
| Vonalkód | 4897098689547 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 18 cm |
| Bruttó magasság | 13 cm |
| Bruttó mélység | 6 cm |
| Nettó súly | 0.25785 kg |
| Bruttó súly | 0.27 kg |
| Vámtarifaszám | 8517620000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | TP-LINK |
|---|