TP-LINK Okos Vízszivárgás érzékelő, TAPO T300

Ár: 10 269 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 2 év
MPN: TAPO T300
Műszaki adatok
| Vonalkód | 4897098682364 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 5 cm |
| Bruttó magasság | 7 cm |
| Bruttó mélység | 10 cm |
| Nettó súly | 0.00955 kg |
| Bruttó súly | 0.01 kg |
| Vámtarifaszám | 8517620000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | TP-LINK |
|---|
Kapcsolódó termékek
- TP-LINK Smart IR & IoT HUB Wi-Fi-s, TAPO H110 - 14 550 Ft
- ANKER EUFY HomeBase 3 Vezérlő Központ, fehér-szürke - T80303D1 - 82 079 Ft
- Nedis BTWV20GY okos Bluetooth® automata víz / locsolás vezérlő, elemes táp - 29 010 Ft
- EZVIZ T10C vízszivárgás érzékelő, Zigbee, valós idejű riasztás, kompakt kialakítás, alacsony fogyasztás - 9053 Ft