TP-LINK LED Szalag Wi-Fi-s 5 méter, TAPO L900-5

Ár: 10 704 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 2 év
MPN: TAPO L900-5
Műszaki adatok
| Vonalkód | 4897098682586 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 15 cm |
| Bruttó magasság | 12 cm |
| Bruttó mélység | 7 cm |
| Nettó súly | 0.288 kg |
| Bruttó súly | 0.3 kg |
| Vámtarifaszám | 8525801990 |
Tulajdonságok
| Gyártó | TP-LINK |
|---|