TP-LINK LED Izzó Wi-Fi-s GU10, Spotlight, TAPO L610

Ár: 4281 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 2 év
MPN: TAPO L610
Műszaki adatok
| Vonalkód | 4897098682050 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 5 cm |
| Bruttó magasság | 7 cm |
| Bruttó mélység | 4 cm |
| Nettó súly | 0.192 kg |
| Bruttó súly | 0.2 kg |
| Vámtarifaszám | 8525801990 |
Tulajdonságok
| Gyártó | TP-LINK |
|---|
Kapcsolódó termékek
- TECHLY HDMI 4K extender vevő egység, Cat6/6A/7, 70 méter - 64 589 Ft
- NEOLIA LED dekorációs lámpa GAME ROOM multicolor, 88 lumen, szabályozható, USB csatlakozó, falra szerelhető - 10 504 Ft
- EPSON Wireless LAN Adapter - ELPAP10 - 83 639 Ft
- FOREVER LIGHT Neon LED dekorációs RGB lámpa LOVE in HEART, USB, távirányító, MUSIC SYNC, szabályozható, TIMER - 6150 Ft