TP-LINK LED Izzó Wi-Fi-s GU10, váltakozó színekkel Spotlight, TAPO L630

Ár: 5987 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 2 év
MPN: TAPO L630
Műszaki adatok
| Vonalkód | 4897098685709 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 5 cm |
| Bruttó magasság | 7.5 cm |
| Bruttó mélység | 5.5 cm |
| Nettó súly | 0.0576 kg |
| Bruttó súly | 0.06 kg |
| Vámtarifaszám | 8525801990 |
Tulajdonságok
| Gyártó | TP-LINK |
|---|