TP-LINK LED Izzó Wi-Fi-s E27, váltakozó színekkel, TAPO L530E

Ár: 6169 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 2 év
MPN: TAPO L530E
Műszaki adatok
| Vonalkód | 6935364030988 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 5 cm |
| Bruttó magasság | 4 cm |
| Bruttó mélység | 3 cm |
| Nettó súly | 0.5184 kg |
| Bruttó súly | 0.54 kg |
| Vámtarifaszám | 8525801990 |
Tulajdonságok
| Gyártó | TP-LINK |
|---|